Acai BIO kapsle 90 kps

Acai BIO - přirozená ochrana buněk

Díky obsahu antioxidantů si plody palmy Acai (Euterpe oleracae) z Amazonie získávají srdce tělesně a duševně aktivních lidí. Plody plné energie slouží k přirozené ochraně buněk. Palma Açai se vyskytuje hlavně v záplavových oblastech při řekách v brazilské oblasti Pará v Amazonii. Palma Açai je štíhla a roste v amazonském pralese, v půdě bohaté na organické živiny a jiné prvky a to absolutně bez přítomnosti jakýchkoli chemických hnojiv. Acaí je jeden z nejbohatších přírodních zdrojů antokyanů, což je druh antioxidantu bioflavonoidů.

Açai se stalo naprostým hitem v USA a západní Evropě díky svému jedinečnému složení přírodních vláknin, esenciálních mastných kyselin, kyseliny linolové (omega 6), kyseliny olejové (omega 9), antioxidantů, vitamínů (A, B1, B2, B3), kalcia, železa, draslíku, fosforu a proteinů. Açai je patří mezi nejsilnější známé antioxidanty. Schopnost absorbovat radikály je měřitelná (jednotkou pro měření antioxidantů v potravinách je ORAC - Oxygen Radical Absorbance Capacity), a proto lze toto tvrzení vědecky podložit. ORAC hodnota: μmol TE/100 g = 70 000

  • Přirozená ochrana buněk
  • Acaí
  • 1 kg prášku z plodů Acai odpovídá cca. 7kg rozdrcených plodů
  • Antioxidant - jeden z nejsilnějších
  • ORAC hodnota: μmol TE/100 g = 70 000
  • BIO kvalita
  • Raab Vitalfood (výrobce)
  • Made in Germany (německá špičková kvalita)

Přísady: 75 % prášku z plodů Acai* (1 kg sublimačně sušeného prášku z plodů Acai odpovídá cca. 7kg rozdrcených plodů), potahovací prostředek: hydroxypropylmetylcelulóza (* z kontrolovaného ekologického zemědělství).

Doporučené dávkování: Užívat 3 kapsle denně se sklenicí vody.

Upozornění: Uvedená doporučená denní dávka nesmí být překročena. Doplňky stravy nelze považovat za náhradu vyvážené a pestré stravy. Skladovat mimo dosah malých dětí.

Nutriční hodnoty pro 100 g 3 kapsle*
Energetická hodnota 370,5 kcal  4,5 kcal  1551 kJ  18,9 kJ
Bílkoviny 6,5 g 0,1 g
Uhlohydráty 30,8 g 0,3 g
Tuky 33,8 g 0,3 g
BE 2,6 0,6
Polyfenoly 2475 mg 29,7 mg
Anthocyan 298 mg 3,6

90 kapslí à 400 mg, e 36 g