Probiotika BIO Topilact 450g

BIO sladká syrovátka s topinamburem a s kulturami Lactobacillus Acidophilus a Bifidus příznivými pro střeva. Topinambur je stará kulturní rostlina indiánů, která se ve střední Evropě pěstuje již déle než 300 let. Hlíza topinamburu má příjemnou oříškovou chuť a obsahuje mimo jiné inulin, jehož látková přeměna je díky našim střevním bakteriím zvlášť dobrá. TOPILACT obsahuje (L+) kultury Lactobacillus Acidophilus a Bifidus bakterie. Topinambur (prastará rostlina indiánů) – PROBIOTICKÉ A PREBIOTICKÉ.

BIO Wellness drink - sladká syrovátka v prášku s Topinambur. 88 % sladké syrovátky v prášku. Raab WELLNESS DRINK je organická BIO sladká syrovátka, která se vysuší pomocí moderní jemné technologii při nízkých teplotách stříkáním. Těsně před balením produktu je obohacena o L (+) kyseliny mléčné segmenty (bakterie Lactobacillus acidophilus a Bifidus) a to odpovídá 6.000.000 bakterií v jednom gramu. Vzhledem k vysoké citlivosti živých mléčných kultur a k mechanickému poškození a vysokým teplotám, jsou velmi pečlivě smíchány v malých množstvích a ve zvláštním procesu ručně baleny. Je zde biologicky vysoce zaručená kvalita.

  • Wellness drink BIO - Topilact
  • Pro činnost střev
  • Lactobacillus Acidophilus a Bifidus bakterie
  • 6.000.000 bakterií v jednom gramu
  • Inulín
  • 88% sladké syrovátky
  • 9% Topinambur (prastará rostlina indiánů)
  • BIO kvalita

Přísady: 88 % sladké syrovátky v prášku*, 9 % topinambur v prášku*, zahušťovací prostředek: jablečný pektin, Lactobacillus Acidophilus, bakterie Bifidus.

* z biologického zemědělství

Příprava: Vrchovatou polévkovou lžíci prášku (25 g) smíchat  v mixéru s ¼ l vody. Příjemně napěněný nápoj lze ihned konzumovat.

Použití: Jako svačina: vypít 0,25 – 0,5 l sladké syrovátky Raab. Jako pitná kúra: denně vypít 1,5 – 2 l sladké syrovátky Raab.

Je vhodné i pro jiné sladké nebo mléčné pokrmy, k zjemnění dezertů a müsli.

 

Nutriční hodnoty                     pro 100 g                    pro 25 g

Energetická hodnota              1352 kJ (323 kcal)      338 kJ (81 kcal)

Bílkoviny                                 11,5 g                         2,9 g

Uhlohydráty                            71,7 g                         17,9 g

Tuky                                       1,1 g                           0,3 g

BE                                          5,5                               1,4

 

e 450 g

Vyrobeno: Made in GERMANY