BASEndrink (PH) 300g

BASEn drink - doplněk stravy s minerálními látkami, fosiliemi z mořského korálu a zeolithem. Ve zdravém organismu jsou kyseliny a zásady ve zdravé rovnováze. K překyselení organismu může snadno dojít jak nenyváženou stravou, tak i vlivem životního prostředí, a člověk se potom cítí „kysele“. Veškeré tělesné funkce jsou dobře regulovány, pokud jsou kyseliny a zásady v organismu v rovnováze. Dr. Franz Xaver Mayer používal Basenpulver (zásaditý prášek) již na počátku 20. století. Zásaditá směs od firmy Raab obsahuje vyváženou směs zásaditých minerálních látek, především vápník, draslík a magnézium. Jedinečnost tohoto výrobku spočívá zejména v tom, že obsahuje 2,5 % vápníku, získaného z korálu, a 2 % zeolithu.

  • Pro dosažení rovnováhy kyselin a zásad v organismu
  • BASEn drink
  • Fosilie z mořských korálů
  • Zeolith
  • BIO kvalita

Vyrobeno: Made in GERMANY

Přísady: uhličitan vápenatý, citran hořečnatý, uhličitan draselný, citran draselný, uhličitan sodný, fosforečnan sodný 2,5 %, fosilie mořského korálu („korálový vápenec“), zeolith 2 %

Doporučené dávkování: 2x denně (ráno a večer, v případě potřeby i v poledne). Vždy 1 hodinu před jídlem nebo po jídle, případně před spaním vypít 1 vrchovatou kávovou lžičku (cca. 10 g) výrobku, rozpuštěného v cca.200 ml vody.

Upozornění: Uvedená doporučená denní dávka nesmí být překročena. Doplňky stravy nelze považovat za náhradu vyvážené a pestré stravy. Skladovat v suchu a dobře uzavřené. Skladovat mimo dosah malých dětí!

Nutriční hodnoty                                pro 20 g                                %*

Vápník                                                                  2480 mg                               310

Magnézium                                                           540 mg                               144

Draslík                                                                 1740 mg                                 87

* Podíl v procentech doporučené denní dávky podle nařízení o označování nutričních hodnot.

Prášek e 300 g