Colostrum

New

Colostrum cucací IMUNÍČEK (nejen pro děti)

999 Kč

Skladem

Popis

Colostrum IMUNÍČEK CUCACÍ pastilky ("kolostrum bonbóny") výborné nejen pro děti

Co je COLOSTRUM (kolostrum, mlezivo)

Colostrum případně kolostrum neboli mlezivo. Je tekutina, která je též označována jako první mléko, kterou produkují savci krátce po porodu mláděte. Nevyvolává alergické reakce a obsahuje velké množství protilátek. Bovinní kolostrum, získávané ze speciálního typu krav chovaných v ekologicky čistém prostředí. Colostrum je z 99% shodné s lidským, proto je pro lidi velmi vhodné.

Colostrum obsahuje obranné látky ve vysoké koncentraci. V jeho složení najdeme vitamíny, minerály, imunoglobuliny, růstové faktory, stopové prvky, aminokyseliny a další. Ale pozor, důležitým prvkem je čistý produkt z kravského mléka při 1. a 2. dojením ( do 12 hodin ) z kontrolovaného ekologického chovu zvířat ( ekologický výrobek je zaručeně bez antibiotik a zbytků hormonů ). Speciální patentovaná studená filtrace - proces je extra pečlivý. Žádné přísady nebo konzervační látky. Výrobek je bez kaseinu. Produkt je přírodní potravina. Je vhodný také pro děti ( u kapslí doporučujeme kapsli rozebrat a obsah vysypat do studeného nápoje - např. do džusu).

Cucací tablety Colostrum s rybízovou příchutí (produkt na základě kolostra). Colostrum pochází z kontrolovaných chovů, z odtučněného prvního kravského mateřského mléka/mleziva. Bez kaseinu, sterilně filtrované a sušené vymrazováním. 

Víte, od které kravičky máte COLOSTRUM (čím je krmena a co jí je do těla podáváno a jak je případně léčena a kde a jak žije)?

Co obsahuje kvalitní BIO kolostrum Dr. COLOSTRUM (není kolostrum jako kolostrum). Výroba Dr.COLOSTRUM více na http://www.dr-colostrum.cz/vyroba

 • Přírodní Colostrum (kolostrum, mlezivo) té nejvyšší dosažitelné kvality
 • Přírodní BIO kvalita ( z kontrolovaných bio chovů – Německo, Rakousko ), které mají ověřený původ, je získáváno výhradně ze speciálně vybíraných, naprosto zdravých krav z alpských farem. Možnost přenosu virových, bakteriálních a dalších chorob je tedy vyloučena. Krávy jsou chovány v čistém životním prostředí v souladu se zásadami ekologického zemědělství
 • Nejpřísnější kontrola chovu, převozu, zpracování, skladování a expedice (nejvyšší možná kvalita)
 • BIO certifikát
 • IFS certifikát
 • GMP certifikát
 • Odběr ihned po narození (do 12 hodin od narození – nejvyšší možná kvalita)
 • Sušení mrazem (nejšetrnější způsob - bez pasterizace), čímž se zaručuje zachování všech důležitých látek
 • Pantetovaný zbůsob zpracování kolostra (nejkvalitnější na světe)
 • Bez konzervačních chemických látek (nejčistější produkt na trhu)
 • Šarže každého obalu (dohledání každého výrobku i kravičky)
 • Obal sklo (pevný materiál, odolný proti opotřebení, v podstatě inertní a biologicky neaktivní)
 • Sklo jako obalový materiál se stalo symbolem produktu nejvyšší kvality (ekologický a zdravotně nezávadný)
 • Doba trvanlivosti (důležité pro účinnost látek)
 • MADE IN GERMANY (německá špičková kvalita)

Co neobsahuje (co můžete také najít u jiných výrobců a výrobků):

 • Antibiotika, růstové hormony a další nebezpečné látky včetně nekvalitního krmiva ( nekontrolovaný chov nebo nebio kvalita )
 • Možnost přenosu virových, bakteriálních a dalších chorob ( nekotrolovaný chov nebo nebio kvalita )
 • Zemědělské metody: velké podniky jsou obecně charakterizovány zvýšeným používáním chemických a farmaceutických pomůcek, která zvyšuje výkon mléka, obvykle cizí druhy krmení a chov na jedné straně. Životnost krav je často méně než 6 let.
 • Nekontrolovaný odběr po narození ( po 12 hodinách a více – kvalita velice upadá )
 • Pasterizaci (zpracování pasterizací ničí kvalitní látky )
 • Procesem pasterace a sušením (sprejové) rozprašovací metoda (fluidní). Takové Colostrum je zpracováváno stejně jako sušené mléko. Poté je namísto filtrace několikrát zahříváno na teplotu 63°C nebo 75°C, čímž se sice prodlouží jeho trvanlivost, ale ztratí se značné množství cenných látek (růstové faktory, imunoglobuliny, enzymy apod.). Colostrum má 500 bioaktivních látek a kolik jich po tomto procesu asi zůstane?
 • Kasein ( kasein je jeden z hlavních mléčných alergenů )
 • Bez šarže ( nedohledání výrobku a kravičky )
 • Doba trvanlivosti ( velké nebezpečí )
 • Vyrobeno nebo dovozeno z neznámých zemí ( nebo z neznámých chovů )

Co je na obalu Dr.COLOSTRUM: Cucací tablety Colostrum s rybízovou příchutí (produkt na základě kolostra). Colostrum pochází z kontrolovaných chovů, z odtučněného prvního kravského mateřského mléka/mleziva. Bez kaseinu, sterilně filtrované a sušené vymrazováním. 

Složení: sorbitol, hroznový cukr, colostrum (kravské mateřské mlezivo), odtučněné, zbavené kaseinu, sterilně filtrované a sušené vymrazováním (15 %), extrakt ibišku, kyselina askorbová, stearát hořečnatý a rybízové aroma (0,08%). 

Doporučené dávkování: v ústech nechat rozpustit, resp. cucat vždy jednu tabletu ráno, v poledne a večer. Cucací tablety zapíjet pouze vodou nebo šťávou, nikoli horkými nápoji nebo alkoholem.

Upozornění: skladujte v chladu, suchu a ve tmě.

Vyrobeno: Made in GERMANY

Údaje o průměrných nutričních hodnotách pro 100 g

Energetická hodnota                483,3 kcal/1063,9 kJ

Bílkoviny                               12-13,5 g

Uhlohydráty                           72 -80 g

Tuky                                     < 0,1 g

Údaje o průměrných nutričních hodnotách pro 2 g (jedna cucací tableta)

Energetická hodnota                 9,7 kcal /21,3 kJ

Bílkoviny                        0,24-0,27 g

Uhlohydráty                       1,4 – 1,6 g

Tuky                                     < 0,01 g

45 pastilek

 

Poznámka: Všechny nabízené produkty v našem maloobchodě a velkoobchodě jsou, buď potraviny nebo potravinové doplňky. Nejsou náhradou lékařské péče nebo předepsaných léků. Vzhledem k lékovému zákonu, nesmějí výrobci a distributoři zvýrazňovat určité zdravotní výhody. Proto musíme odkazovat na rozsáhlou oblast literatury, historické a vědecké poznatky nebo konzultace s lékaři. V našem obchodě si můžete také zakoupit knihu od předního lékaře Dr. Marco Prümmera – Colostrum dar života.

Kniha – Colostrum dar života (Dr. Marco Prümmer )

Dr. Marco Prümmer – je odborným lékařem v oblasti všeobecného lékařství, sportovní medicíny a chiroterapie. Promoval na Univerzitě v Kolíně nad Rýnem. Patří mezi přední odborníky ve výzkumu a léčbě COLOSTREM. Vydal jednu z nejúspěšnějších knih v oblasti lékařství a Colostra.

Obsah knihy: Historie Colostra, O nemoci a zdraví, Jak nám pomáhá Colostrum, Colostrum a Aloe Vera, Colostrum a ochrana před chřipkou, Colostrum pro zdravé střevo, Colostrum a imunitní systém, Colostrum a zdravé dýchací cesty, Colostrum kůže a anti-aging, Colostrum aplikovat při alergiích, Colostrum při depresích, Colostrum sport a fitness, Colostrum při bolestech a zánětech, Colostrum při cukrovce a nadváze, Colostrum při rakovině a poruchách imunity, Colostrum pro psy a kočky (zvířata), Colostrum a kvalita zpracování, Otázky a odpovědi, Co říkají o Colostru lékaři a studie

80 stránek, formát A5

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Write Your Own Review

How do you rate this product? *

  1 * 2 * 3 * 4 * 5 *
Price
Value
Quality

Customer Reviews

 • Value
  Quality
  Price
  Excellent
  Review by Leslie Prichard on 1/3/2014
  I have purchased shirts from Minimalism a few times and am never disappointed. The quality is excellent and the shipping is amazing. It seems like it's at your front door the minute you get off your pc. I have received my purchases within two days - amazing.
 • Value
  Quality
  Price
  Amazing
  Review by Sandra Parkeron 1/3/2014
  Minimalism is the online !
 • Value
  Quality
  Price
  Nicely
  Review by Anthony Lewison 1/3/2014
  Unbeatable service and selection. This store has the best business model I have seen on the net. They are true to their word, and go the extra mile for their customers. I felt like a purchasing partner more than a customer. You have a lifetime client in me.
 •  
  DOPRAVA ZDARMA od 2000 Kč
 • Podpora
  800 123 123
 • Garance vrácení peněz
 • 30 dní na zrušení služby