Colostrum

New

COLOSTRUM CUCACÍ pastilky

999 Kč

Skladem

Popis

Dr. COLOSTRUM IMUNÍČEK

Cucací tablety Dr. COLOSTRUM IMUNÍČEK s rybízovou příchutí (produkt na základě kolostra). Colostrum pochází z kontrolovaných chovů, z odtučněného prvního kravského mateřského mléka/mleziva. Bez kaseinu, sterilně filtrované a sušené vymrazováním. 

COLOSTRUM - KOLOSTRUM - MLEZIVO

Colostrum je revoluční výživový doplněk z kravského mleziva pro děti i dospělé. Kolostrum neboli mlezivo (latinsky Colostrum) je tzv. prvotní mléko u savců, tedy mateřské mléko, které se tvoří v mléčné žláze matky těsně před porodem dítěte a v prvních hodinách po něm a je produkováno asi 3 - 5 dní po porodu. V přirozené podobě je to hustá, nažloutlá tekutina podobné syrovátce. Je prvním přirozeným pokrmem každého savce (člověka i zvířat). Je to nejstarší přírodní potravina živočišného původu. Jako živina je kolostrum v přírodě naprosto jedinečné, protože obsahuje ochranné imunoglobuliny v nejvyšší možné přirozené koncentraci a nelze ho vyrobit uměle. Jeho hodnota jako přírodní látky je tedy nesrovnatelná s jinými farmaceutickými přípravky posilujícími obranyschopnost organismu. Obsahuje látky, které imunitní systém povzbuzují k aktivitě. S rostoucím věkem jich lidské tělo produkuje stále méně. Jejich množství se snižuje také vlivem znečištění životního prostředí, kouření, nadměrné konzumace alkoholu a častého užívání antibiotik. Jako potravinový doplněk se používá kolostrum hovězí (kravské), které je biologicky téměř shodné s lidským a ideálně doplňuje každodenní výživu. V kravském mlezivu je ukryto milionkrát více imunitních informací než v tom lidském a obsahuje 30-40x vyšší koncentraci obranných látek než je v lidské krvi. Čím je kráva starší (čím více porodila telátek), tím kvalitnější produkuje mlezivo. Profily imunoglobulinů IgG, IgA a IgM obsažených v kravském mlezivu jsou si velmi podobné s těmi lidskými a dokážou bez ztráty své účinnosti projít částí lidského traktu až do střev, kde pomáhají stimulovat imunitu.  Colostrum není jen o IgG, ale i o IgA, IgM, IgE a i o dalších látkách, kterých je až 500!!! A právě harmonizace a součinnost těchto 500 látek dělají z Colostra tento fantastický produkt!!! Většinu z 500 látek často můžete zničit nešetrným zpracováním jako je proces pasterizace nebo sušením rozprašovací metodou (fluidní). Poté je namísto filtrace za studena colostrum několikrát zahříváno na teplotu až 75°C, čímž se sice prodlouží jeho trvanlivost, ale ztrácí se značné množství cenných látek. Proto Vám doporučuji jen zpracování Colostra za studena (jako má výrobek Dr. Colosrtum), které také doporučuje přední německý doktor Dr. Marco Prümmer (více najdete v jeho knížce COLOSTRUM DAR ŽIVOTA na straně 52 a 58…Kvalita a zpracování kolostra). Colostrum také obsahuje Endorfiny, Interferony, Interleukiny, Laktoferiny, Transferiny, Biotin L – Carnitin, Melatonin, Inzulin, Lysozym, C3, C4 a Orosomucoid, α-1-Fetoprotein, α-1-Antitrypsin, Prolaktin, Xanthin Oxidase, Lactoperoxidase, Proline-rich Polypeptidy (PRP) = Polypeptidy bohaté na prolin a mnoho dalších. 

Co obsahuje kvalitní BIO kolostrum Dr. COLOSTRUM (není kolostrum jako kolostrum):

Výroba Dr. COLOSTRUM - po odebrání od kvalitních certifikovaných farem (BIO farem)!!! Se kolostrum zamrazí v mrazicích truhlách – zajištěno chlazení i při přepravě. Po převozu je Colostrum podrobeno řadě mikrobiologických testů, včetně testu na choroboplodné zárodky. Měří se obsah bílkovin, tuků, uhlohydrátů a laktózy. Dalším krokem je odstředění tuku a oddělení kaseinu. Bacily se z kolostra odstraní pomocí sterilní filtrace za studena, čímž se zaručuje zachování důležitých látek. Sušení probíhá rovněž za nízkých teplot (sušení mrazem) bez chemikálií (patentovaný postup!!!). Výroba Dr.COLOSTRUM více na http://www.dr-colostrum.cz/vyroba

 • 100% přírodní BIO Colostrum (mlezivo)
 • Přírodní BIO kvalita (z kontrolovaných chovů – Německo, Rakousko)
 • Bez kaseinu (náš výrobek neobsahuje kasein)
 • V přírodní formě zůstávají imunitní informace zvláště dobře zachovány
 • Nejpřísnější kontrola (chovu, převozu, zpracování)
 • BIO, IFS, GMP (certifikáty)
 • Odběr po narození (do 12 hodin od narození)
 • Sterilní filtrace za studena - patentovaná technologie (nejšetrnější způsob - nepasterizované)
 • MADE IN GERMANY (vyrobeno v Německé republice)

Co můžete také najít u jiných výrobců a výrobků:

Výroba kolostra u většiny výrobců - pokud není kolostrum zpracováváno dle standardů, ale výroba probíhá např. v mlékárnách, je výrobní proces odlišný a daleko méně šetrný. V mlékárnách je totiž Colostrum zpracováváno podobně jako sušené mléko. Projde procesem pasterace a sušením rozprašovací metodou (fluidní). Poté je namísto filtrace několikrát zahříváno na teplotu 75°C, čímž se sice prodlouží jeho trvanlivost, ale ztratí se značné množství cenných látek (růstové faktory, imunoglobuliny, enzymy apod. - kolostrum obsahuje až 500 látek).

 • Antibiotika, růstové hormony a další nebezpečné látky včetně nekvalitního krmiva
 • Možnost přenosu virových, bakteriálních a dalších chorob
 • Nekontrolovaný odběr po narození (po 12 hodinách a více kvalita kolostra upadá)
 • Zpracování pasterizací se ničí kvalitní látky, kterých může být v kolostru až na 500
 • Procesem pasterace a sušením (sprejové) rozprašovací metoda (fluidní). Takové Colostrum je zpracováváno podobně jako sušené mléko
 • Kasein může být alergenem
 • Vyrobeno z neznámých chovů

 

Výrobek Dr. COLOSTRUM a jeho etiketa

Složení: sorbitol, hroznový cukr, colostrum (kravské mateřské mlezivo), odtučněné, zbavené kaseinu, sterilně filtrované a sušené vymrazováním (15 %), extrakt ibišku, kyselina askorbová, stearát hořečnatý a rybízové aroma (0,08%).

Doporučené dávkování: v ústech nechat rozpustit, resp. cucat vždy jednu tabletu ráno, v poledne a večer. Cucací tablety zapíjet pouze vodou nebo šťávou, nikoli horkými nápoji nebo alkoholem.

Upozornění: skladujte v chladu, suchu a ve tmě.

Poznámka: Všechny nabízené produkty v našem maloobchodě a velkoobchodě jsou, buď potraviny nebo potravinové doplňky. Nejsou náhradou lékařské péče nebo předepsaných léků.

45 pastilek

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Write Your Own Review

How do you rate this product? *

  1 * 2 * 3 * 4 * 5 *
Price
Value
Quality

Customer Reviews

 • Value
  Quality
  Price
  Excellent
  Review by Leslie Prichard on 1/3/2014
  I have purchased shirts from Minimalism a few times and am never disappointed. The quality is excellent and the shipping is amazing. It seems like it's at your front door the minute you get off your pc. I have received my purchases within two days - amazing.
 • Value
  Quality
  Price
  Amazing
  Review by Sandra Parkeron 1/3/2014
  Minimalism is the online !
 • Value
  Quality
  Price
  Nicely
  Review by Anthony Lewison 1/3/2014
  Unbeatable service and selection. This store has the best business model I have seen on the net. They are true to their word, and go the extra mile for their customers. I felt like a purchasing partner more than a customer. You have a lifetime client in me.
 •  
  DOPRAVA ZDARMA od 2000 Kč
 • Podpora
  800 123 123
 • Garance vrácení peněz
 • 30 dní na zrušení služby